6000m/24h – ogłoszenie konkursu

IMG_2566

Zacznijmy od początku. Nawiązując współpracę z litewską Midarą dostaliśmy od nich całą paczkę motków „próbnych”. Nie ukrywam, że w pierwszym odruchu samolubnie chciałam dać im nowy dom we własnej szafie robótkowej, ale szybko przeważyła moja potrzeba szaleństwa. Jakie „do szafy”!? Organizujemy konkurs.

Ponieważ ostatnie dwa konkursy na stronie IK wymagały od Was kreatywności i rzeczywistego stworzenia wzoru lub projektu, dlatego tym razem formuła konkursu będzie zupełnie inna. Zasady poniżej:

1. Nazwa konkursu to 6000m/24h, ponieważ walczycie o 6km włóczki o rynkowej wartości około 300 zł i macie na jej zdobycie 24 godziny.

2. Konkurs to tym razem quiz o tematyce… Nie zdradzimy do końca, z jakich sfer życia, bycia i tworzenia możecie się spodziewać pytań, ale mamy kilka sugestii, jak się do tego konkursu przygotować. Bardzo mocno sugerujemy przekopanie się przez stary blog Intensywnie Kreatywna na Rogu Renifera oraz naszą aktualną stronę. Bez wątpienia przyda się umiejętność wymuszania na „Wujku Googlu” wyszukiwania odpowiedzi na najdziwniejsze pytania. Szeroko pojęta wiedza „okołorobótkowa” też będzie w cenie.

3. Formularz quizu będzie zawierał pytania o 4 stopniach trudności. Najłatwiejsze za 1 pkt bez punktów karnych za złą odpowiedź. Trochę trudniejsze za 2 pkt. (1 pkt. karny za złą odpowiedź). Wymagające wiedzy lub umiejętności kojarzenia faktów za 4 pkt. (2 pkt. karne za złą odpowiedź). I w końcu pytania za 10 pkt., w których możecie się spodziewać wszystkiego najbardziej podchwytliwego (5 pkt. karnych za złą odpowiedź). Ze względu na to, że są punkty karne za nieprawidłowe odpowiedzi, nie ma obowiązku odpowiadania na wszystkie pytania. Cały quiz będzie widoczny na raz (bez przeklikiwania się przez strony z kolejnymi pytaniami).

4. Wygra osoba, która zbierze największą ilość punktów. Gdyby kilka osób miało taką samą ilość punktów, to wtedy zadecyduje kolejność nadsyłania odpowiedzi – nagrodę zdobędzie osoba, która prześle swoje odpowiedzi wcześniej. Oznacza to, że czynnik czasu ma spore znaczenie, ale nie radzimy zbytnio się spieszyć. Strategicznie rozważnym może okazać się poświęcenie czasu na znalezienie poprawnych odpowiedzi, a nie wysyłanie jak najwcześniej niekompletnego kwestionariusza.

5. Formularz quizu pojawi się w sobotę (15 listopada 2014) pomiędzy godz. 13:00 a 15:00 i będzie dla Was dostępny do niedzieli, dokładnie przez 24 godziny. Ogłoszenie zwycięscy nastąpi w niedzielę (16 listopada) po godz. 15:00. (Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu konkursu; o takiej ewentualności będziemy informować na stronie.)

6. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby będące zarejestrowanymi użytkownikami strony. Formularz quizu będzie widoczny na stronie tylko dla osób zalogowanych (tak jak przy głosowaniu w konkursie „Coś do torebki”). Możliwość nadsyłania wypełnionych formularzy zostaje ograniczona do jednego zgłoszenia dla jednej osoby i jednego adresu IP (oznacza to, że nie będzie możliwości technicznych wysłania odpowiedzi z tego samego komputera, nawet logując się na różne konta). Jeżeli mama i córka mają dwa osobne konta na naszej stronie, to sugerujemy współpracę, a wygrane motki zawsze można podzielić.

7. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik strony, ale zastrzegamy sobie prawo do bezpłatnej wysyłki nagrody tylko na terenie Polski. Wysyłka za granicę będzie możliwa po indywidualnych ustaleniach kosztów i ich podziału pomiędzy organizatorów konkursu i osobę wygrywającą.

I jak się czujecie? Zaintrygowani czy przerażeni?

Na zachętę duże zdjęcie poglądowe motków do wygrania:

IMG_2571

A poniżej mini-quiz testowy. Dla nas testowy technicznie, a dla Was przykłady pytań oraz przygotowanie do tego, jak będzie wyglądał kwestionariusz w przyszłą sobotę. Formularz poniżej pozbawiony jest wszelkich ograniczeń. Może go rozwiązać każdy, nawet bez logowania, dowolną ilość razy.

Bawcie się dobrze. Wykorzystajcie ten tydzień na przygotowania merytoryczne. 6000m/24h zaczynamy w najbliższą sobotę.

...
Wczytuję

Kobieta z syndromem ciągłego niepokoju twórczego.

41 komentarzy

Musisz się zalogować aby komentować