Chuściany Rok – Wyzwanie Roczne

Wolle

Punktacja – plus 15 punktów

Czas – do końca 2015 roku

Zadanie – jeżeli w ciągu roku uda Ci się zrobić 10 chust, to oprócz punktów za każdą z nich (zgodnie z punktacją prac własnych) dostaniesz 15 dodatkowych punktów.

Po zrobieniu dziesiątej chusty, wystarczy, że przyślesz maila, że spełniałaś wymagania Wyzwania.

Kobieta z syndromem ciągłego niepokoju twórczego.

14 komentarzy

 • Czy do wyzwania wliczają się też duże szale ażurowe?

 • Ok, to już mam jasność w układaniu listy chust :)

 • Styczeń 1, 2015

  Jagoda

  Mój kochany mąż zawsze był za tym (ja też;-)) żebym przejęła obowiązki gospodyni domowej w pełnym tego słowa znaczeniu i o pracy zawodowej zapomniała :-) Czy wiecie o tym, że zaczynam o tym poważnie myśleć? A dlaczego, to chyba jest JASNEEEEE…..hihihihih….;-)

 • A czy kwadrat ok 1,5×1,5 noszony jako chusta może być tutaj zaliczony? Mam na myśli Lehe, albo Crown Prince Square Shawl z książki Estonian Lace?

 • Styczeń 12, 2015

  kaja

  Zrobiłam w tyn roku jedną chustę ananasy dzięki pomocy INTENSYWNEJ KREATYWNIE. Teraz zaczełam drugą,ale jestem nowicjuszką i nie wim jak mam zgłosić się do Chuścianego roku.Moja fascynacja chustami i szalami zaczeła sie od pażdziernika 2014r.a do tej pory zrobi łam 4 chusty i 6 szali.Jestem pewna,że do końca roku2015 zrobię 10 chust,ą może więcej.
  Pozdrawiam , życzę przyjemnej i owocnej pracy.

  • Wpis w SPA to zgłoszenie do Turnieju – w swoim profilu każdy ma przycisk „dodaj wpis w SPA” i tam jest cała instrukcja. A o tym, co ma być w treści takiego turniejowego wpisu – informacje są w Regulaminie Turnieju. A wszystko jest proste do zrobienia :)
   Fascynację chustami przeżywała lub przeżywa chyba większość z nas. Jednym później nieco mija, a innym… zostaje na zawsze :)

 • Mam małe pytanko odnośnie tegoż turnieju. Czy chusta rozpoczęta z ubiegłym roku, a nadal nie skończona może być wciągnięta na listę jako pierwsza z 10 do zrobienia???

 • Styczeń 28, 2015

  Gosiek

  A czy duża chusta trójkątna robiona szydełkiem wzorem łańcuszka, czyli ażurowa też się wlicza w to wyzwanie? A jak wygląda sprawa z chustą dla dziecka (6 lat), czyli chusta nie będzie całkiem mała.

Musisz się zalogować aby komentować