Herbert Niebling

579b4d235e8c6

Kochane doświadczone dziewiarki! chciałam zapytać Was czy któraś ma takie lub podobne pozycje pana H.N.. Chciałam coś sobie zakupić, ale nie wiem co jest w środku, czy tylko słowne opisy w j. niemieckim (jeśli tak to na nic mi się nie przyda , bo ja nicht spreche Deutch) , czy może są to schematy jak przy naszych pięknych aeolianach itp ??? szkoda wydawać pieniądze, jeśli na nic się nie przyda…. dziękuję Wam kochane z góry za podpowiedzi

lubię tworzyć ładne rzeczy :)

3 komentarzy

 • Lipiec 31, 2016

  hallinka

  Jestem szczęśliwą posiadaczką Kunststricken :)
  Zestaw składa się z zeszytu, w którym są czarno-białe zdjęcia wyrobów wraz z krótkim opisem jak robić (tak jak w naszych polskich zeszytach robótkowych). Część druga to arkusze graficzne wraz z legendą symboli. Wszystko jest w jęz niemieckim.
  Osoba, która nie zna niemieckiego ale bardzo, bardzo chce zrobić serwetę powinna sobie poradzić. Niemieckie symbole są dość przejrzyste i łatwe do ogarnięcia.

 • Sierpień 2, 2016

  Mysikrolik

  Och, bardzo, bardzo dziękuję. Może więc się skuszę przy okazji zamówienia z amazonu. :) Szkoda, że te piękne rzeczy nie są tłumaczone na język polski.
  wprawdzie już coś popełniłam z książki p Wery Tuszyńskiej, ale wciąż tęsknie spoglądam w stronę wzorów tego pana. :) bardzo dziękuję za informację,

 • Wrzesień 2, 2016

  intera

  Ja takie zeszyty i inne książki ściągnęłam z Chomika i korzystam z nich . Nawet oko nacieszyć to warto. Symbole niemieckie są zrozumiałe ale jeżeli czegoś nie rozumiem to dopowiem i sprawdzam jak to ma się w ‚produkcji” .Jeżeli Okej to dobrze myślę.

Musisz się zalogować aby komentować