Konkurs „Coś do torebki”

IMG_2296

Tak znienacka, bez zapowiedzi ogłaszamy konkurs.

Od dziś (18 października 2014) do 3 listopada do północy macie czas na zrobienie CZEGOŚ DO TOREBKI. Technika wykonania dowolna. Możecie szyć maszynowo lub ręcznie, szydełkować, robić na drutach, a nawet wydzierać z papieru lub pleść z kolorowych gumeczek. Co możecie zrobić? Wszystko, co może się przydać w torebce: kosmetyczka, pokrowiec na telefon, etui lub breloczek do kluczy i wszystko inne, co sobie we własnej torebce wyobrażacie.

Zgłoszenie konkursowe, tradycyjnie następuje poprzez wpis w SPA, w którym zdjęcie będzie prezentowało Waszą konkursową pracę. Zgłoszenie do konkursu poprzez przygotowanie wpisu w Strefie Postów Autorskich jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie Waszego wpisu, a w szczególności zdjęcia na stronie IK w ramach tego konkursu. (Wskazówki techniczne na temat przygotowania wpisu w SPA znajdziecie w notce technicznej).

I chyba najważniejsze – o co walczycie w konkursie „Coś do torebki”. Nagrodą jest skórzana torebka-listonoszka, której opis możecie znaleźć na stronie sponsora nagrody – sklepu VeraViolla.

IMG_2286

IMG_2288

IMG_2289

Dodatkiem do nagrody sponsorowanej przez sklep będzie jesienny Intensywnie Kreatywny Zamot, kolorystycznie pasujący do torebki.

IMG_2291

Zwycięzca zostanie wyłoniony przez Was w głosowaniu, które zacznie się 4 listopada w godzinach wieczornych i będzie trwało do północy 8 listopada (sobota), a zwycięzca zostanie ogłoszony w niedzielę 9 listopada rano. Tym razem uprzedzamy, że głosować będą mogły jedynie zalogowane osoby.

Niech kreatywność Was nie opuszcza. Nagroda warta jest walki. Z niecierpliwością czekamy, czym nas zaskoczycie.

Sponsorem nagrody jest sklep VeraViolla - www.veraviolla.pl

Jestem zadowolony z życia i bycia.

20 komentarzy

Musisz się zalogować aby komentować