Otulacz Shades of the Sky

Prezentowy otulacz dla przyszłej panny młodej gotowy, obfotografowany i nawet rozpisany.

Nie bójcie się zabawy różnymi włóczkami. Możecie spokojnie mieszać włóczki z włoskiem, gładkie, ozdobne, a nawet lekko różniące się grubością. Doda to tylko uroku Waszemu zamotowi. Pranie i blokowanie pozwoli na wyrównanie brzegów.

Prezentowy otulacz był zaplanowany jako podwójny zamot, ale możecie bezproblemowo dostosować długość do Waszych potrzeb.

Miłego dziergania! Niech inspiracja Was nie opuszcza!

 

Login Required

Kobieta z syndromem ciągłego niepokoju twórczego.

22 komentarzy

 • Ciekawy projekt, wygląda interesująco. Cieniutka włóczka, więc było dużo pracy.

 • Bardzo ciekawy -:) już pobieram i zapisuję do coraz dłuższej kolejki …..

 • O, jakie ładne! Lubię niebieskie:) Wzór pobrany i wrzucony na listę „do zrobienia”, listę bardzo chaotyczną, bo nigdy nie wiem, co będzie następne, te wzory jakoś same wskakują na druty… Więc to nie kolejka, ale też długa jak nie wiem co:) I nieprędko się skróci, bo ja należę do tego rodzaju dziewiarek, które nie zaczną nowej robótki, póki nie skończą starej – a na drutach mam poncho i długo jeszcze będę je miała:)

  • Bardzo dziękuję!
   I podziwiam Cię za konsekwencję w podejściu do robótek. Ja niestety czy „stety” bardzo rzadko mam jedną robótkę „w produkcji”. Najczęściej są trzy. Ale bywa i więcej. Zawsze kończy się to tym, że w pewnym momencie stwierdzam, że czas się „odgruzować” i wtedy jest embargo na nowe projekty, dopóki ilość zaczętych nie zostanie zmniejszona do jednej, góra dwóch.

 • Piękny Otulacz… cudowne kolory, delikatny.. Idealny na ślubny prezent, bo przecież ‚coś niebieskiego’ obowiązkowo trzeba w tym dniu mieć :-)

 • Lipiec 2, 2014

  Ela P.

  otulacz zrobiłaś bardzo ładny, niebieskości fajnie dobrane; wzorek ściągnięty, wrzucam do niekończącej się kolejki udziergów do zrobienia :))))

 • Bardzo ładnie wyszedł otulacz:) Ja na razie nie dodaję do kolejki, bo sama sobie postawiłam zakaz uczenia się nowych technik, dopóki nie pokończę i nie wykorzystam tego, co mam w domu. Filc nie ruszony! :P Ah…muszę się spiąć.

 • Piękny projekt, nie spodziewałam się aż takiej elegancji po zapowiedzi:) Fantastyczny! Zapisuję więc do kolejki, zrobię sobie bliżej jesieni. Tylko nie wiem, czy dam radę z tym ozdobnym brzegiem, bo szydełko nie jest moją mocną stroną. Ale spróbuję:)

 • Biorę wszystko co się pokaże, a zrobi się jak przyjdzie czas – jak to w piosence ” przyjdzie na to czas, przyjdzie czas, przyjdzie czas….” Piękny, piękny i jeszcze raz piękny ten zamot, no i gwiazdki :) zostawiam trzy kolejne szale, chustę i kocyk również i zabieram się za ….. no chyba skończę kocyk :(

 • Piękny wyszedł. Jak tylko skończę chustę razemrobioną to biorę się za otulacz. Akurat mam szarego i różowego moherka. Będą ładnie razem wyglądać :)

 • Sierpień 19, 2014

  Ulka

  Pozdrawiam,zaglądam Tu raczej systematycznie no w każdym razie bardzo często ale pierwszy raz piszę swój komentarz ,chcę podziękować twórczyni bloga naprawdę jest Kreatywna przez duże K i intensywna również bardzo dziękuje za inspiracje i podziwiam za pracowitość

  • Witamy w najbardziej szalonym towarzystwie :) Obiecuję, że nadal będzie i kreatywnie, i intensywnie. Gdyby po rejestracji (bo widziałam przed chwilą) były jakieś pytania, to mailem lub w gdziekolwiek w komentarzu.
   pozdrawiam serdecznie

 • Październik 30, 2014

  xoczek

  Odświeżam temat otulacza „Shades …”.
  Wszystkie grubsze druty mam o tępych końcówkach a wskazane są z ostrymi końcówkami?
  Mam Dropsa lace, ale kiepsko widzę „gwiazdko-wanie” na drutach nr 4 a potem na 8 dżersejem.
  Kurde, akurat mam dobrze opanowane gwiazdki i wachlarzyki.
  Bożena

  • Próbka, próbka, próbka :) wszystko powie. Mnie te druty plus ten Lace nie przeraża – wyjdzie nieco bardziej delikatne i „dziurawe”.
   Co do wskazania do drutów – przy trzech razem na pewno ostrzejsze końcówki ułatwią pracę, ale ja sama robiłam na półokrągłych i też się da. To są trzy razem, a nie pięć :)

Musisz się zalogować aby komentować