Reklama

Intensywnie Kreatywna oferuje szeroką gamę możliwości, aby dotrzeć do grona zaangażowanych czytelników.
Możesz skontaktować się z nami poprzez maila aga@intensywniekreatywna.pl wpisując w tytule REKLAMA. Proszę podać:

Twoje imię i nazwisko

telefon

firma i branża

adres strony internetowej

BANNERY REKLAMOWE

Możesz zarezerwować kampanię bezpośrednio na Intensywnie Kreatywna. Dostępne są bannery na stronie głównej oraz prostokątne moduły w paskach bocznych.

KONKURSY

Konkursy i prezenty są jednym z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do naszej publiczności zaangażowanych czytelników. Większość naszych konkursów wymaga od czytelników wykonania określonych zadań przez co zwiększa ich zaangażowanie. Dodatkowo konkursy zazwyczaj trwają kilka tygodni w związku z czym Sponsor konkursu eksponowany jest przez długi okres czasu. Możliwe jest również zorganizowanie akcji rozdawania prezentów na warunkach uzgodnionych ze Sponsorem. Jeśli chcesz zostać Sponsorem Konkursu lub gratisów napisz do nas.

POSTY SPONSOROWANE

Wymagania dotyczące postów sponsorowanych: treść i rodzaj produktu muszą być zgodne z tematyką strony Intensywnie Kreatywna. Przed przyjęciem zlecenia napisania postu sponsorowanego należy przesłać zdjęcia wysokiej jakości, próbki produktów (jeśli dotyczy) , informacje wystarczające do napisania recenzji i wszelkie odpowiednie linki. Wszystkie posty sponsorowane są klasyfikowane jako „Post Sponsorowany ” w trosce o przejrzystość treści. Zastrzegamy sobie prawo do zmian redakcyjnych treści zgodnych ze standardami strony oraz do ewentualnej odmowy przygotowania takiego postu, jeśli nadesłane materiały nie pozwalają na rzetelną recenzję.

Opcje:

Post w kategorii Szczególnie Polecane na głównej stronie lub ekspozycja w oknie pokazu slajdów
  • Jest to okazja , aby produkt lub usługa były opisane przez zamawiającego i/lub zrecenzowane przez autora strony Intensywnie Kreatywna. Post będzie eksponowany na głównej stronie w kategorii Szczególnie Polecane lub uwzględniony w pokazie slajdów przez okres ustalony z zamawiającym.
Post w kategorii Inspiracje
  • Jest to okazja , aby produkt lub usługa były opisane przez zamawiającego i/lub zrecenzowane przez autora strony Intensywnie Kreatywna.

SPONSOROWANE RECENZJE WIDEO

Jest to okazja, aby zaprezentować produkt w użytkowaniu, uzupełniając go o recenzję i/lub prezentację ciekawych funkcji. Film opublikowany będzie w serwisie YouTube na kanale użytkownika Intensywnie Kreatywna z opisem, że jest to materiał sponsorowany. Materiał wideo może być uzupełniony o wpis recenzujący na stronie Intensywnie Kreatywna.