Warunki Użytkowania

Yarn balls

Rejestrując się na „Intensywnie Kreatywna” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Intensywnie Kreatywna”.

  1. Zakładając konto użytkownika wyrażasz zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie na stronie „Intensywnie Kreatywna” oraz na ich przetwarzanie dla celów informacyjnych w formie wysyłanego drogą mailową newslettera. Użytkownik ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych z bazy. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody. Mimo dołożenia wszelkich starań w celu zabezpieczenia danych, „Intensywnie Kreatywna” nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
  2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
  3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
  4. Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Intensywnie Kreatywna” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek.