Wszystko, co do pobrania

wpis1

Ponieważ Dropbox, gdzie były przechowywane pliki udostępniane na starym blogu, doszedł do wniosku, że powinna go dosięgnąć radykalna zmiana i zmiótł z powierzchni swoich dysków wszystko, co było w katalogach Public, to nagle straciliśmy dostęp do wszelkich zasobów, w tym Tabelki Samoliczącej.

Stąd ten wpis, gdzie znajdziecie wszystko, co było do ściągnięcia na starym blogu.

Tabelka Samolicząca do Reglanu

Login Required

Tabelka do Przeliczania Próbek

Login Required

Tabelka do Spódnicy Razemrobionej

Login Required

Spódnica Razemszyta – obliczenia (pdf)

Login Required

Pliki do kursu entrelakowania

Login Required

Login Required

Login Required

Warkocze – schemat do skarpetek

Login Required

Wzory żakardu – kurs żakardowania

Login Required

Login Required

Login Required

Login Required

Login Required

Login Required

Login Required

Kobieta z syndromem ciągłego niepokoju twórczego.

12 komentarzy

 • Ha, a Tabelkę Samoliczącą to ja mam zachomikowaną i nawet próbuję używać, ale jakoś sie człowiek rozmyślił z tym robionym od góry, bo jednak nie lubi raglanów, więc znowu, o zgrozo!, robię tubę od dołu i potem będzie płacz bo te wstrętne rękawy :-D

  • :D :D :D Też właśnie lecę od dołu i już się pukam w czółko, czemu tak robię, bo zaraz zostanę z rękawami.

  • Marzec 21, 2017

   violica

   Ja znalazlam sposob na rekawy a wlasciwie, to na siebie (hihi) cierpiaca na syndrom drugiego rekawa. Zrobilam tym sposobem juz dwa sweterki od dolu bez bolu rekawowego.
   Robilam korpus od dolu do pach i…odlozylam, zrobilam dwa rekawy od dolu do pach, polaczylam je z korpusem i potem, to juz „chulaj dusza piekla nie ma”, mozna reglan, mozna na okraglo, mozna metoda na C albo jakies inne laczone wariacje. Rekawy juz sa zrobione wiec nie ma stresu czy nie polegne znowu przy drugim rekawie i odloze na nie wiadomo ile czasu.

 • Jak zapisać wszystkie Twoje mądrości? Może jednak przeanalizujesz – po raz kolejny :) – pomysł wydania książki? :) Ja wiem, że zawsze wszystko jest tu, ale forma papierowa ma wiele atutów :)

  • Taaak, a w książce Tabelkę Samoliczącą damy w formie dołączonego do każdego egzemplarza… specjalnego liczydła :D :D :D
   Wbrew pozorom książka nie jest idealnym medium do przekazywania Wam wiedzy. Jest nią internet z jego możliwościami. Książka może być sposobem na przekazanie Wam ciekawostek i smaczków.
   Ale powiedzmy, że coś „książkowego” się szykuje i będzie to bardzo „wyjątkowe” i „niepowtarzalne” wydanie. Jeżeli wszystko się uda, to za dwa miesiące powinnam uchylić rąbka tajemnicy. Wszelkie cudzysłowy zamierzone :D

   • Oj, wyobraźnia zaczęła mi płatać figle – to w nawiązaniu do liczydła tabelkowego :) :) :) Ja wie, że największym minusem książki, to brak ścieżki dźwiękowej :), a i obrazki są bardzo pomocne, a właściwie niekiedy pismo obrazkowe jest łatwiej przyswajalne :) Ale cóż ja poradzę, że jestem macantem :) i pewne rzeczy lubię miętolić w dłoniach i czuć wówczas miętę :) a na uchylenie rąbka niecierpliwie czekam i jak sądzę nie ja jedna :)

 • Już miałam skomentować poprzedniczkę, że popieram przemyślenie jeszcze raz stworzenia jakiejś książki, a pliki do pobrania można by załączyć jako dodatek na płycie CD. Ale zaraz potem przeczytałam odpowiedź, że jednak coś „książkowego” będzie :-) Bardzo się cieszę i czekam z niecierpliwością. A wpis zawierający wszystkie pliki do ściągnięcia w jednym miejscu to rewelacyjna sprawa. Ja akurat jestem w trakcie dziergania swojego pierwszego w życiu swetra i tez walczę z rękawami :-) Miłego poniedziałku

 • Marzec 20, 2017

  miszerej

  Oj ! :) Ty to jesteś dobry człowiek, kto by sobie zadał trud by tak przydatne rzeczy DLA NAS zebrać w jedno :) dziękuję :) A na niespodziankę straszliwie bardzo będę czekać- potrafisz zaskakiwać i wiem, że to będzie prawdziwe CACKO :)

Musisz się zalogować aby komentować